ADVENTNÍ ČCHI-KUNG - prodloužená lekce, setkání

advent

MILÉ ŽENY,
srdečně vás zvu na ADVENTNÍ ČCHI-KUNG - prodloužená lekce, otevřená pro všechny ženy, které se touží, v tomto nádherném adventním čase, na chvíli ZASTAVIT, ZKLIDNIT SE, PONOŘIT DO VNÍMÁNÍ SEBE SAMA, ZBAVIT SE ÚNAVY, SHONU A STRESU A NAČERPAT ŽIVOTNÍ ENERGII, nastavit se do KLIDU, UVOLNĚNÍ TĚL I MYSLI a naplno si tak moc UŽÍT KOUZEL VÁNOC ...

Slunovratová meditace v kruhu žen

slunovrat

Zveme vás na Slunovratovou meditaci v ženském kruhu :-)

Milá ženo, chceš se na chvíli zastavit, být sama se sebou, zakotvit se ve svém těle?
Přijď si spolu s ostatními ženami užít sílu kruhu, spojení se s energií Matky Země a nadcházejícího Slunovratu...

KDY: čtvrtek 20.6.2019, 18:00 - 20:00 hod.
CENA: 150 Kč, platba v hotovosti na místě

HARMONIE PRO ŽENY - cvičení čchi-kung

já

HARMONIE PRO ŽENY - pravidelné lekce čchi-kung - ČTVRTEK 17:30 - 19:00 hod.

Otevíráme pravidelný kurz pro ženy a dívky, pokročilé a mírně pokročilé. Cvičení je vhodné pro všechny, bez ohledu na věk a kondici, lze cvičit i s pohybovým omezením.
Kurz je tvořen na sebe navazujícími lekcemi, které zahrnují jak práci s tělem, dechem a myslí, tak teorii základů tradiční čínské medicíny.

Vnitřní kompas naše vesmírná GPS - přednáška

Každý člověk má k dispozici vnitřní poradní systém. Je to systém který nám ukazuje jakým směrem v životě postupovat aby jsme meli pocit že to, co děláme a jak žijeme je v souladu s tím, kdo doopravdy jsme.Je to náš vnitřní kompas. Je to naše vnitřní GPS napojená na vesmír. Vetšina lidí o něm neví. Je ukryt hluboko v nás pod nánosy našich přesvědčení a mentálních dogmat. A tak dělají rozhodnutí z rozumu a z kalkulu a myslí si, že jim to přinese nejsnadnější a nejpřímější cestu zivotem. Známé pořekadlo ,,Člověk míní-život mění" vychází právě ze zkušenosti že to funguje jinak.

Subscribe to Čtvrtek