Jmenuji se Markéta Klimková a jsem akreditovaná lektorka staročínského cvičení čchi-kung, program TAO ŽENY, masérka čínských tlakových masáží, terapeutka psycho-energetické transformace a zakladatelka SouLad Centra.

Tělo a mysl jsou spojené nádoby, proto se zabývám celostním přístupem k člověku a nalezením harmonie těla i duše. Při cvičení, masážích, v rámci hromadných kurzů, ale i individuálních terapií pracuji s propojením východního učení, západní kultury a moudrosti našich předků.
Skrze vlastní příběh, své znalosti a zkušenosti inspiruji lidi k vykročení na vlastní cestu šťastného a spokojeného života. Více o mě si můžete přečíst zde: http://www.harmoniesmarketou.cz/o-mne-.html

Protože mi v našem městě chybělo místo, kde by se mohli setkávat lidé, kteří hledají cestu osobního rozvoje, rozhodla jsem se tento prostor vytvořit. A takto vzniklo SouLad Centrum - Společně vyLadíme tělo i duši. Jedinečné místo, které nabízí široké spektrum pohybových, relaxačních, kreativních a sebevzdělávacích kurzů, seminářů a workshopů.
Místo, kde můžeš být  sám/sama sebou. Souznění s tvořivým principem. Žití v harmonii s přírodou, v souladu s vyšším záměrem, v důvěře sami v sebe…
Pojďme se setkávat, vzájemně se inspirovat, tvořit v hravosti a radosti, nechávat se fascinovat životem, vnímat jeho hloubku, žít ho kvalitně, ve zdraví a lásce, být celiství, TADY A TEĎ.

 

Foto