Jmenuji se Petra Schodlyová, letos mi bude 35 let a jsem máma dvou dětí ve věku 8 a 2 roky. 

Jelikož jsem aktivní a nerada sedím doma, tak jsem se při druhé mateřské dovolené rozhodla zkoušet něco nového.

V Rychvaldě jsem dostala svou první nabídku v DDM na lektorování pohybových hrátek pro malé děti ve věku od 1-4 let. Tak jsem to zkusila a hned jsem se seznámila s úžasnou partou maminek. Cvičení pak šlo samo a všechny nás to myslím i bavilo :)

Mimo to ještě spolupracuji s rodinným centrem Bobeš v Bohumíně, kde vedu Kreativní dílničku pro děti od 1-6 let a nově pohybovou aktivitu - Tygříci cca děti od 2 let. A také občas vypomáhám v jesličkách.

Po vystudování střední školy obor Výchovná a humanitární činnost, jsem začala pracovat v denním stacionáři Salome (středisko pro děti s postižením). Postupně jsem se začala více zaměřovat na děti s autismem. Autismus je další část v mém životě, která mě obohacuje o další zkušenosti v životě. Částečně funguji jako terapeut v O.T.A terapii (centrum ADAM v Havířově) pro děti s touto diagnózou.

Moje práce je vlastně i mé hobby a jsem moc ráda, že mám kolem sebe lidi, co mi pomáhají jít dál a v životě se někam posouvat. Ale hlavně dělám v životě to, co mě baví :-)

 

 

Foto